homeBieganieArtykuły

W BIEGOWEJ PODRÓŻY DO OWM 2017!

Img_2232_large
Zimowa sceneria zupełnie nie przeszkadza w maratońskich przygotowaniach. Pokryte lodem ścieżki roztapiało w ubiegłą niedzielę ponad 350 śmiałków, przygotowujących się do ORLEN Warsaw Marathon wspólnie z ASICS i Sklep Biegacza. W Poznaniu oraz we Wrocławiu, uczestnicy mogli trenować wspólnie z Ambasadorami ASICS – Adamem Nowickim oraz Arkiem Gardzielewskim.

Za nami już trzeci trening przygotowujący do ORLEN Warsaw Marathon 2017. Narodowe Święto Biegania, to dla biegaczy z całego kraju jedna z najważniejszych imprez w sportowym kalendarzu. Nie dziwi więc doskonała frekwencja. Na każdym z treningów z białą aurą i minusową temperaturą zmaga się ponad 350 biegaczy z 10 miast w Polsce.

                                 

fot. Anna Shilonosova

Niedzielny trening szczególnie interesująco przebiegał w Poznaniu oraz we Wrocławiu, gdzie biegacze ćwiczyli, nie tylko pod okiem doświadczonych trenerów ze Sklepu Biegacza, ale również w obecności Ambasadorów ASICS. Poznań odwiedził Adam Nowicki, z kolei we Wrocławiu swoim doświadczeniem częstował Arek Gardzielewski.

                                

                                                                            fot. Anna Shilonosova

                                

                                                                               fot. Anna Shilonosova

Przypominamy, że wspólne przygotowania do ORLEN Warsaw Marathon to nie tylko idealny sposób na szlifowanie życiowej formy, ale również możliwość uzyskania kodu rabatowego, zwalniającego z opłaty za pakiet startowy – wystarczy być obecnym na 70% treningów.

                                 

                                                                            fot. Anna Shilonosova

Dla uczestników treningów, ASICS przygotował specjalną kolekcję dedykowaną ORLEN Warsaw Marathon. To świetna okazja do tego, by wspomnienia o treningach zamieszkały w naszej biegowej szafie!

                                 

                                

                                                                                fot. Anna Shilonosova

Dodatkowo, w już w najbliższą sobotę zapraszamy biegaczy do udziału w bezpłatnych badaniach ASICS Foot ID, które odbędą się w Sklepie Biegacza Powiśle, Wybrzeże Kościuszkowskie 45A. Zapisy dostępne są TUTAJ.

Więcej informacji na temat treningów przygotowujących do ORLEN Warsaw Marathon 2017 znajdziesz TUTAJ.

                                 

                                                                                fot. Anna Shilonosova

Aktualne informacje o kampaniach marki ASICS znajdziesz na www.asics.pl oraz profilu ASICS na FB!

>