homeBieganieArtykuły

TRENUJ Z ASICS PRZED ORLEN WARSAW MARATHON

Logo z owm_large

Piąty rok z rzędu ASICS kibicuje biegaczom podczas ORLEN Warsaw Marathon – Narodowego Święta Biegania. Jako oficjalny Partner Techniczny tej imprezy, wraz ze specjalistami ze Sklepu Biegacza, wspierać będziemy biegaczy w maratońskich przygotowaniach w 10 polskich miastach. Treningi czas zacząć!

Największa i najbardziej prestiżowa impreza biegowa w Polsce, startuje już 23 kwietnia. ORLEN Warsaw Marathon co roku przyciąga tysiące biegaczy, dla których rywalizacja z królewskim dystansem jest ukoronowaniem wielu tygodni ciężkich treningów. Podobnie jak w przypadku poprzednich edycji, ASICS oraz Sklep Biegacza zapraszają do wspólnych przygotowań do startu!

                                                           

Już od najbliższej niedzieli mieszkańcy 10 polskich miast będą mogli rozpocząć regularne treningi przygotowujące do startu w ORLEN Warsaw Marathon. Spotkania odbywać się będą w poniższych lokalizacjach:

                                  

UWAGA: treningi w Gdyni, Bydgoszczy, Wrocławiu oraz Lublinie na prośbę uczestników rozpoczynać się będą o godzinie 9. W Katowicach spotykamy się o 8:45.

Nad maratońskimi przygotowaniami czuwać będą trenerzy i specjaliści z sieci Sklep Biegacza. Każda z grup podzielona będzie na dwa zespoły: biegaczy początkujących oraz zaawansowanych. Nad prawidłowym przebiegiem treningów opiekować będzie się ambasador ASICS i autorytet w dziedzinie biegania – Jerzy Skarżyński. Wg. przygotowanego przez niego planu treningowego, przyszli maratończycy będą przygotowywać się przez 14 tygodni. Do wspólnych przygotowań włączą się również pozostali Ambasadorzy ASICS - Paweł i Olga Ochal, Arek Gardzielewski oraz Adam Nowicki.

Regularny i efektywny trening powinien być jednak wspierany przez odpowieni sprzęt, który uchroni nas przed kontuzjami i umilać będzie każdy pokonany kilometr. ASICS, jako technologiczny lider na rynku biegowym, zaprasza biegaczy do udziału w innowacyjnych badaniach ASICS Foot ID, które na podstawie skanów 3D pozwalają znaleźć idealny model butów dla każdego biegacza.

                                  

Przy okazji ASICS Foot ID zapraszamy również do udziału w otwartych Product Testach – jest to idealny moment, by bez zobowiązań przetestować produkty ASICS i przekonać się samemu, dlaczego nasze buty obecne są w biegowych szafach milionów biegaczy na całym świecie.

 

Wszystkie osoby, które wezmą udział w minimum 10 spotkaniach (70% treningów), otrzymają kod rabatowy uprawniający do bezpłatnego zakupu pakietu startowego na wybrany bieg podczas OWM.

Dodatkowe informacje na temat treningów przygotowujących do ORLEN Warsaw Marathon są dostępne tutaj: www.orlenmarathon.pl Do zobaczenia!

                                    

>