homeBieganieArtykuły

Running Expert Club

Logo rec_large
ASICS Running Expert Club powstał na bazie przewodniej roli i autorytetu marki ASICS w bieganiu. Cała nasza specjalistyczna wiedza i zdobywane przez lata doświadczenie, przekazywane jest wybranej grupie najlepszych specjalistów w Polsce, którzy każdego dnia oferują Ci swoją pomoc w dobraniu najlepszego sprzętu biegowego. ASICS Running Expert Club to również dedykowana oferta butów biegowych, które dostępne są jedynie w wybranych lokalizacjach sklepów stacjonarnych.

ASICS Running Expert Club pozycjonuje naszych ekspertów wśród elity specjalistów biegowych. Odwiedzając sklepy należące do grupy REC, każdy biegacz może mieć pewność, że trafia w miejsce, w którym może liczyć nie tylko na profesjonalną obsługę, ale również limitowaną ofertę sprzętową.

Dostępne tylko stacjonarnie modele, które wchodzą w skład dedykowanej oferty produktowej sklepów ASICS Running Expert Club:

ASICS GT-3000 5

Najmocniej stabilizujący model w rodzinie ASICS. Dzięki zastosowaniu przedłużonej konstrukcji Dynamic Duomax oraz wzmocnionego systemu Trusstic, model GT-3000 doskonale stabilizuje stopę biegacza, zapobiegając nadmiernym ruchom skrętnym, w kierunku nadpronacji. Poszerzona cholewka oraz cała platforma buta doskonale sprawdzi się w przypadku osób o szerokiej budowie stopy. Zewnętrzne, puste okienka na cholewce Bunion Window, w okolicy kości dużego i małego palca to udogodnienie dla biegaczy z haluksami. Całość uzupełnia doskonała amortyzacja GEL™ pod piętą oraz śródstopiem. Idealny wybór na najdłuższe wybiegania.

ASICS GEL-DS RACER 11

Najbardziej bezkompromisowy model w startowej ofercie ASICS, przeznaczony dla najszybszych biegaczy. Zaledwie 195g przekłada się na perfekcyjne czucie podłoża i fantastyczne rezultaty na mecie. Niski profil podeszwy oparty o 8mm drop oraz podeszwa z wypustkami PU Duosole, gwarantują idealną przyczepność, nawet wtedy, gdy jest mokro. Na bardziej efektywny bieg wpływa również Propulsion Trusstic, dzięki któremu podeszwa energicznie wraca do swojej wyjściowej pozycji, wspierając wybicie.

ASICS GEL-PURSUE 3

Prawdziwy synonim komfortu. Świetna bezszwowa cholewka na przodostopiu troszczy się o stopy biegacza, nawet w trakcie najdłuższych treningów. Amortyzacja GEL™ pod piętą oraz pod kością dużego palca skutecznie odciąża kolana i stawy, wespół z systemem FluidRide. Zewnętrzny zapiętek Clutch Counter idealnie oplata kostkę, stabilizując dodatkowo staw skokowy. Technologiczną nowinką zastosowaną w Pursue, jest podeszwa zewnętrzna. Konstrukcja zapożyczona z modelu GT-2000 minimalizuje ruchy skrętne stopy i doskonale chroni przed pronacją zmęczeniową.

>