homeBieganieArtykuły

ASICS ROADHAWK - połączenie stylu i prędkości

New microsoft powerpoint presentation_large
Niech prędkość stanie się faktem. ASICS prezentuje nowy model RoadHawk™ - doskonałą biegową propozycję, lecz nie tylko dla biegaczy.

Dziś nie wyobrażasz sobie, by na kolejny ciężki trening założyć swoją ulubioną koszulę lub najlepsze jeansy. A jednocześnie, coraz chętniej sięgasz po buty biegowe w codziennym użytkowaniu.


ASICS RoadHawk™ to kontynuacja rozwoju nowej linii produktów w biegowej rodzinie japońskiego producenta. Najnowszym technologiom ukrytym w lekkiej konstrukcji, towarzyszy oryginalny design, który pomoże Ci wyróżnić się ze sportowego tłumu.

Prawdziwą biegową radość definiujemy w podeszwie środkowej, która w całości zbudowana jest z pianki FlyteFoam™ - lżejszej o ok. 55% w porównaniu do standardowo stosowanych rozwiązań. To niezwykłe połączenie amortyzacji i lekkości skutkuje 8mm dropem oraz wagą na poziomie zaledwie 240g!

RoadHawk™ sprawia jednak frajdę nie tylko podczas treningu, ale też cieszy oko po jego zakończeniu. Na pozór prosty design ubrany jest bezszwową cholewkę typu Mono-Sock, która doskonale dopasowuje się do stopy i skutecznie oddycha. Minimalizując ryzyko potencjalnych kontuzji nowy model od ASICS usztywni też Twoją kostkę i staw skokowy.

 

Model RoadHawk FF™ dostępny będzie w sprzedaży w najważniejszych punktach na biegowej mapie Polski od lipca.

Aktualne informacje o naszych kampaniach znajdziesz na profilu ASICS na FB

>