ASICS PARTNEREM ORLEN WARSAW MARATHON

Apr. 18, 2017
UDOSTĘPNIJ
Piąty rok z rzędu ASICS kibicuje biegaczom podczas ORLEN Warsaw Marathon – Narodowego Święta Biegania.

 Jako Partner Główny tej imprezy, ASICS wraz ze specjalistami ze Sklepu Biegacza, wspiera biegaczy w maratońskich przygotowaniach w 10 polskich miastach. Największa i najbardziej prestiżowa impreza biegowa w Polsce, startuje już 23 kwietnia. ORLEN Warsaw Marathon co roku przyciąga tysiące biegaczy, dla których rywalizacja z królewskim dystansem jest ukoronowaniem wielu tygodni ciężkich treningów. 

OWM_trening

Podobnie jak w przypadku poprzednich edycji, ASICS, jako Partner Główny zaprasza biegaczy do wspólnych treningowych przygotowań, w 10 polskich miastach. Nad maratońskimi przygotowaniami od pierwszych tygodni stycznia czuwają trenerzy i specjaliści z sieci Sklep Biegacza. Prawidłowym przebiegiem treningów opiekuje się również ambasador ASICS i autorytet w dziedzinie biegania – Jerzy Skarżyński.

Regularny i efektywny trening powinien być jednak wspierany przez odpowiedni sprzęt, który uchroni nas przed kontuzjami i umilać będzie każdy pokonany kilometr. ASICS, jako technologiczny lider na rynku biegowym, zaprasza biegaczy do udziału w innowacyjnych badaniach ASICS Foot ID (które pozwalają określić idealny model butów dla biegacza) oraz do darmowych testów butów biegowych z najnowszego sezonu. Dodatkowe informacje na temat treningów przygotowujących do ORLEN Warsaw Marathon są dostępne
tutaj: www.orlenmarathon.pl

OWM_mapka


ASICS
FRONTRUNNER

Instagram