UDOSTĘPNIJ
Witam na nowej stronie ASICS FrontRunner! Ten sezon jest wyjątkowym, w tym roku projekt staje się oficjalnie międzynarodowym, w którym uczestniczą biegacze z 14 państw Europy oraz RPA.

Ten sezon jest wyjątkowym, w tym roku projekt staje się oficjalnie  międzynarodowym, w którym uczestniczą biegacze z 14 państw Europy oraz RPA. Mam nieskromną nadzieję, że nasza inicjatywa z przed ponad 2 lat, powołania polskiej grupy ASICS FrontRunner, była jednym z bodźców do poszerzenia grupy o inne kraje. Jednak bez względu na okoliczności, jest to fantastyczne przeżyci dla mnie osobiście jako biegacza i ambasadora ASICS, być częścią tego działania. 

Oddajemy na ekrany czytelników platformę,  gdzie każdy z nas FrontRunnerów,  będzie mógł opowiedzieć o swoim bieganiu, podzielić się doświadczeniami, planami, zachęcić, zmotywować, sprowokować dyskusję lub zaprosić do współpracy. Mam nadzieję, że znajdziesz tu chwilę relaksu, poznasz ciekawych ludzi interesujące miejsca i dowiesz się więcej o pasji każdego z nas, jaką jest biegania.

Cypr_tomekASICS
FRONTRUNNER

Instagram