ASICS zaprasza do udziału w ostatnich w tym roku testach produktowych obuwia biegowego z najnowszej kolekcji sezonu jesień-zima 2013. Możliwość testowania butów treningowych, trailowych oraz naturalnych otrzyma 22 biegaczy i 8 biegaczek, którzy zarejestrują się na tej stronie. Test odbędzie się 24 listopada na terenie Parku Szczęśliwickiego w Warszawie. Ponieważ będzie to ostatni test obuwia biegowego w tym sezonie, jego uczestnicy będą mogli zakupić w atrakcyjnych cenach buty wykorzystywane do testów.


ASICS to marka numer 1. w produkcji obuwia biegowego, która tworzy swoje produkty z pasją popartą wieloletnim doświadczeniem. Zgodnie z filozofią firmy „Anima Sana In Corpore Sano” „w zdrowym ciele zdrowy duch” z identyczną pasją, jak przy tworzeniu produktów, firma promuje sport oraz zdrowy styl życia.

„Product Test” to nazwa autorskiego programu testów sprzętu ASICS opracowanego przez Łukasza Jóźwiaka z firmy ASICS, który posiada bogatą wiedzę o bieganiu zebraną w trakcie 15 letniej kariery zawodniczej w lekkiej atletyce. Łukasz jest również autorem publikacji naukowych z zakresu treningu sportowego.

22 biegaczy i 8 biegaczek otrzyma możliwość testowania butów z najnowszej kolekcji ASICS. Mężczyźni będą testowali modele Nimbus15, Cumulus15, GT2000, Lyte33 2, FujiTrabuco 2, Fuji Trainer 2, natomiast kobiety sprawdzą buty Cumulus15, GT2000, Lyte33 2, FujiTrabuco 2.

Zapisy będą odbywały się według dostępnych rozmiarów buta. Oznacza, to że na dany rozmiar buta przypada określona liczba miejsc.

Mężczyźni:

Kobiety:

Rozmiar

Dostępna liczba par butów

Rozmiar

Dostępna liczba par butów

8

2

6

1

8.5

2

6.5

1

9

3

7

2

9.5

3

7.5

1

10

3

8

1

10.5

3

8.5

1

11

2

9

1

11.5

2

   

12

2

   

 

Aby wziąć udział w testach trzeba zarejestrować się na tej stronie internetowej. Należy podać imię i nazwisko, adres email, numer telefonu oraz wybrać rozmiar buta. Liczba miejsc ograniczona, decyduje kolejność zgłoszeń.

 

„Moją pasją jest bieganie, które od zawsze było w moim życiu i dalej jest obecne dzięki pracy w firmie ASICS. „Product Test” to program, w którym nie tylko będziemy testować modele z najnowszej kolekcji, ale również będziemy wzbogacać swoja wiedzę w zakresie sposobów urozmaicania naszych treningów, aby jeszcze bardziej cieszyć się bieganiem. Dodatkowo uczestnicy programu dowiedzą się, jak poprzez różnicowanie treningu unikać kontuzji. Będziemy biegali w różnorakim terenie, doświadczając biegania szosowego, trailowego, naturalnego będziemy również mieli okazję doświadczyć namiastkę biegania startowego. Program adresowany jest do biegaczy i biegaczek prezentujących różny poziom doświadczenia.” – powiedział Łukasz Jóźwiak, Specjalista ds. Promocji w firmie ASICS Polska.Product Testy będą rozpoczynały się od charakterystycznej rozgrzewki ułożonej wspólnie z ambasadorem marki ASICS, światowej klasy maratończykiem, Jerzym Skarzyńskim. Pozostała część testów przeprowadzona zostanie w formie profesjonalnego treningu biegowego z umiarkowaną intensywnością.

 

Relacja ze spotkania w ramach programu Product Test w Warszawie, które odbyło się 21 września 2013 roku.


Zapisy zakończone
>